Schodołazy dla niepełnosprawnych

Schodołazy Platformowe

Schodołazy platformowe to propozycja dla szczególnej grupy osób niepełnosprawnych, które korzystają ze specjalistycznych wózków inwalidzkich. Schodołaz platformowy to unikatowa konstrukcja, kompatybilna praktycznie z każdym rodzajem wózka inwalidzkiego, począwszy od zwykłych ręcznych, poprzez elektryczne, aktywne, specjalne, aż po małe, dziecięce wózki o bardzo niewielkich rozstawach kół. Schodołazy platformowe wymagają nieco więcej miejsca na klatce schodowej, ale ich konstrukcja zapewnia maksymalny komfort podczas jazdy po schodach – zarówno osobie niepełnosprawnej jak również operatorowi. Schodołaz platformowy jest najlepszym wyborem do miejsc użyteczności publicznej, gdzie istnieje konieczność transportowania wszelkiego rodzaju wózków inwalidzkich. Schodołazy platformowe sprawdzają się doskonale również w szkołach, począwszy od szkół podstawowych, poprzez szkoły średnie, aż po szkoły wyższe.

Posiadamy w ofercie schodołazy platformowe zwykłe, o ładowności 120 – 150kg, a także schodołazy specjalne, o ładowności aż do nawet 230kg, w pełni zautomatyzowane, z samopoziomującą platformą i automatyczną wciągarką wózków inwalidzkich. Tego rodzaju schodołaz platformowy jest propozycją dla najbardziej wymagających Klientów, którzy oczekują maksimum komfortu, wygody, bezpieczeństwa oraz uniwersalności.

Oferowane przez nas schodołazy platformowe to transportery bezkompromisowe, najbardziej uniwersalne spośród dostępnych na rynku tego typu urządzeń. Objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta – a w przypadku schodołaza od japońskiej Sunwy gwarancją aż 5 letnią – i dostarczane w komplecie z instrukcją obsługi w języku polskim a także stosownymi certyfikatami.

Schodołazy Platformowe

Sano Liftkar PTR 130 z najazdami
SUNWA SA-S + Junior Platform
KSP Sherpa 959
KSP Sherpa 959 R
KSP Sherpa 959 TM
SUNWA Stairmate Major TRE-52
SUNWA Stairmate Major TRE-70
LG 2004 Standard z rampami

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Promowane Modele

01

Optimus HLD01

Schodołaz Gąsienicowy

02

Sunwa SA-S

Schodołaz Gąsienicowy

03

PTR 130 Z Najazdami

Schodołaz Platformowy

Promowane Modele

01

HLD01

Schodołaz Gąsienicowy

02

Sunwa SA-S

Schodołaz Gąsienicowy

03

PTR 130 Z Najazdami

Schodołaz Platformowy