Schodołazy dla niepełnosprawnych

Schodołazy Kroczące Nowe Dla Osób Niepełnosprawnych

Schodołazy kroczące nowe jako urządzenia pomagające w likwidacji barier architektonicznych, cieszą się niesłabnącą popularnością wśród osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, a także wśród osób borykających się z problemami związanymi z ograniczoną mobilnością czy o niepełnej sprawności ruchowej. Schodołaz kroczący jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które pomimo, iż są w stanie poruszać się na krótkich odcinkach – np. w mieszkaniu czy w domu – nie mogą samodzielnie przejść schodami w górę lub w dół.

Schodołazy kroczące nowe występują w dwóch wariantach – ze zintegrowanym siedziskiem oraz z możliwością bezpośredniego zamocowania wózka inwalidzkiego. Schodołazy ze zintegrowanym siedziskiem są idealne dla osób z ograniczoną mobilnością oraz do małych i wąskich klatek schodowych. Z kolei schodołazy kroczące z możliwością bezpośredniego zamocowania wózka inwalidzkiego, to idealny wybór do miejsc, gdzie schodołaz gąsienicowy nie mieści się na spocznikach pomiędzy biegami schodów a także do wszelkiego rodzaju miejsc użyteczności publicznej. Schodołazy mają kilka istotnych zalet, między innymi nieduże gabaryty, dzięki czemu wymagają bardzo niewielkiej przestrzeni na schodach, niska masa własna, regulowana prędkość jazdy czy wreszcie łatwość transportu dzięki możliwości rozłożenia na kilka mniejszych elementów. Dodatkowo można z nich korzystać na schodach prostych, krętych, spiralnych czy zabiegowych. Oferowane przez naszą firmę schodołazy kroczące nowe to doskonały wybór do miejsc użyteczności publicznej, gdzie występuje konieczność zlikwidowania bariery jaką stanowią schody.

Kupując schodołaz kroczący nowy otrzymują Państwo produkt najwyższej jakości, objęty pełną gwarancją producenta na okres 24 miesięcy. Każdy sprzedawany przez nas schodołaz kroczący nowy posiada instrukcję obsługi w języku polskim oraz stosowne certyfikaty.

Schodołazy Kroczące Nowe

Sano Liftkar PTS 130
Sano Liftkar PTS 160
Sano Liftkar PT UNI 130
Sano Liftkar PT UNI 160
Sano Liftkar PT Fold 130
Sano Liftkar PT Fold 160
LG 2020 Antano
KSP YACK N961
KSP YACK N962
Scalacombi S36

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Promowane Modele

01

Optimus HLD01

Schodołaz Gąsienicowy

02

Sunwa SA-S

Schodołaz Gąsienicowy

03

PTR 130 Z Najazdami

Schodołaz Platformowy

Promowane Modele

01

HLD01

Schodołaz Gąsienicowy

02

Sunwa SA-S

Schodołaz Gąsienicowy

03

PTR 130 Z Najazdami

Schodołaz Platformowy

Nowoczesne schodołazy kroczące w konkurencyjnych cenach

W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie wysokiej klasy urządzenia od znanych i renomowanych w branży producentów. Każdy z nich jest w 100% bezpieczny i niezawodny. Polecamy zarówno modele do zastosowania w domu czy budynku użyteczności publicznej, jak i urządzenia do użytku na zewnątrz. Każdy schodołaz kroczący dostępny w naszej ofercie wyróżnia się bardzo dużą mocą. Ponadto wszystkie modele wyposażone zostały w specjalnie zaprojektowane, bardzo wygodne siedzisko. Posiadają również wyprofilowane i komfortowe w użyciu rączki. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Mnogość zastosowań

Przystosowane zostały do poruszania się po niemalże każdym rodzaju powierzchni. Oferowane przez nas modele posiadają bowiem specjalnie zaprojektowaną, bardzo stabilną i wytrzymałą konstrukcję, dzięki której świetnie sprawdzają się nawet na krętych schodach. Ponadto w przeciwieństwie do modeli gąsienicowych (również dostępne w naszym asortymencie), są bardzo lekkie. Każde z urządzeń wyróżnia również intuicyjna i bezproblemowa obsługa oraz łatwość w utrzymaniu czystości. W ofercie znajdują się również schodołazy kroczące, na które najeżdża się wózkiem inwalidzkim. Modele te pasują do niemalże każdego ręcznego wózka. Świetnie sprawdzają się zarówno w warunkach domowych, jak i do profesjonalnego przewozu osób niepełnosprawnych. Proponujemy zatem schodołaz kroczący do użytku profesjonalnego – transportowania pacjentów.

Schodołaz kroczący - pełna funkcjonalność w nowoczesnej formie

Ze względu na kompaktowy design, stosunkowo niską wagę, a przede wszystkim możliwość rozłożenia konstrukcji na kilka mniejszych elementów, są chętnie stosowane przez wszystkie osoby poruszające się na wózku inwalidzkim lub o ograniczonej mobilności, które korzystają z nich w różnych miejscach. Z kolei z uwagi na nieduży ciężar, a także bardzo prosty system montażu, są one również łatwe w zapakowaniu do samochodu, gdzie nie zajmują zbyt wiele miejsca.