Schodołaz Sano Liftkar PT UNI

Schodołaz Sano Liftkar PT UNI
Schodołaz Sano Liftkar PT UNI
Schodołaz Sano Liftkar PT UNI
Schodołaz Sano Liftkar PT UNI
Schodołaz Sano Liftkar PT UNI
Schodołaz Sano Liftkar PT UNI
Schodołaz Sano Liftkar PT UNI
Schodołaz Sano Liftkar PT UNI
cena netto: 10 185,19 zł
cena brutto: 11 000 zł

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opis

Dla wszystkich osób poruszających się na wózkach inwalidzkich bardzo poważnym problemem są wszelkiego rodzaju przeszkody architektoniczne. Szczególnie trudną barierą są wszelkiego rodzaju i konstrukcji schody. Często, z powodu wymagań budowlanych, nie ma możliwości zastosowania w domu windy dla wózka inwalidzkiego. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest schodołaz kroczący. Przedstawiamy jeden z najnowszych modeli schodołazu kroczącego Sano Liftkar PT Uni 130. Transporter ten stworzony został dla osób stale poruszających się na wózku inwalidzkim. Charakteryzuje się bardzo prostym systemem mocowania. Wystarczy najechać wózkiem tyłem na schodołaz, zabezpieczyć go i transport gotowy.

Schodołaz kroczący Sano Liftkar PT Uni 130 jest wyjątkowo prosty w obsłudze, dzięki czemu ułatwia codzienne poruszanie się osób niepełnosprawnych, a także w znaczącym stopniu usprawnia jego opiekę. Sano Liftkar PT Uni 130 wyposażony jest w akumulator wspomagający transport chorego. Jego konstrukcja pasuje do praktycznie każdego rodzaju ręcznego wózka inwalidzkiego.

Zalety

Przedstawiony model schodołazu kroczącego Sano Liftkar PT Uni 130 charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością. Transporter z łatwością radzi sobie z obciążeniami do 130 kg (łącznie z wagą wózka). Jest bardzo lekki. Jego ciężar wynosi zaledwie 28 kg. Powoduje to wyjątkową łatwość w transporcie chorego. Sano Liftkar PT Uni 130 bardzo łatwo można rozmontować i zmontować, dzięki czemu jego transport w samochodzie nie stanowi problemu. Schodołaz kroczący wyposażony jest w akumulator wspomagający transport chorego. Nie ma więc potrzeby wkładania dużej siły we wnoszenie chorego po schodach. Zastosowanie nowoczesnych metod zabezpieczenia transportu w schodołazie kroczącym Sano Liftkar PT Uni 130, takich jak system hamulcowy aktywujący się po pokonaniu pojedynczego stopnia, czujniki równowagi, czy chociażby powleczone materiałem antypoślizgowym rączki, powodują że transporter ten stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich w każdych warunkach.

Dane techniczne

   
Maksymalne obciążenie: 130 kg, 1 osoba wraz wózkiem
Waga: 27,6 kg, waga części ręcznej
20,9, waga części jezdnej 6,7 kg
Max. szerokość oparcia: 495 mm
Max. szerokość śladu: 730 mm
Średnica śladu zewnętrznego: 297 mm
Średnica kół: 200 mm
Całkowita szerokość: 760 mm
(z opuszczonymi platformami)
395 mm
( z podniesionymi platformami),
482 mm (rączka)
Całkowita długość: 385 mm
 
Dodatkowe informacje  

Oferowany przez nas schodołaz dostarczamy wraz z kompletem dokumentów, a więc FV, instrukcją obsługi w języku polskim oraz deklaracją zgodności CE.


dofinansowanie
O dofinansowanie do likwidacji barier można ubiegać się w lokalnych placówkach PCPR, MOPS lub MOPR.
Można uzyskać nawet do 95% wartości transportera schodowego.
Wymagane
dokumenty
dofinansowanie
do 95%

masz pytania?
skontaktuj się z nami
  • Biuro Handlowe
  • ul.F.Fenikowskiego 7A/35
  • 84-240 Reda
  • NIP: PL5882096848 Regon: 366547700
  • +48508 904 944    Aneta
  • biuro@tanie-schodolazy.pl
Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy
i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.