Schodołazy dla niepełnosprawnych

O Firmie

Zauważając jak wiele trudności życiowych napotykają osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich, postawiliśmy sobie za cel pomoc w pokonywaniu barier i dążeniu do poprawy jakości życia osób niepełnosprawnych.

Zajmujemy się sprzedażą schodołazów, zarówno nowych jak również używanych, dzięki którym osoby z niepełnosprawnościami mogą powrócić do prowadzenia aktywnego trybu życia.

Niepełnosprawność nie jest ograniczeniem dla normalnego życia i funkcjonowania w społeczeństwie a schodołaz pozwala osobie poruszającej się na wózku na większą samodzielność i odzyskanie radości i komfortu życia.

„W naszych działaniach stawiamy na kompleksową obsługę, pełne wsparcie, fachowe doradztwo oraz zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich.”

Dlaczego my?

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroki asortyment schodołazów nowych oraz schodołazów używanych.

Sprzedawane przez nas urządzenia spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Stawiamy na najwyższą jakość produktów, szybkie terminy realizacji oraz fachową obsługę.

Jesteśmy zespołem osób o wieloletnim doświadczeniu, dzięki któremu potrafimy zrozumieć potrzeby z jakimi osoby niepełnosprawne muszą się mierzyć każdego dnia. Cechuje nas profesjonalizm, otwartość, elastyczność, zaangażowanie, partnerstwo, ale nade wszystko indywidualne podejście do każdego z naszych Klientów. Nasi doradcy poświęcają problemom Klienta całe swoje doświadczenie, są pełni zapału i pomysłów jak wybrnąć nawet z najtrudniejszej sytuacji. Dzielimy się naszą wiedzą, dajemy niezbędne wsparcie i gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

Zachęcając Państwa do skorzystania z naszej oferty, zapewniamy iż dołożymy wszelkich starań aby nasza współpraca przebiegała harmonijnie i bezpiecznie, oraz że zrobimy wszystko aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.