Schodołazy dla niepełnosprawnych

Krzesła
Ewakuacyjne

Krzesła ewakuacyjne znajdujące się w ofercie Tanie-Schodołazy.pl to najwyższej jakości urządzenia przeznaczone do awaryjnego opuszczenia budynku, zaprojektowane przez renomowanego japońskiego producenta – firmę SUNWA.

Krzesło ewakuacyjne to niezbędne wyposażenie między innymi szpitali, domów spokojnej starości czy uczelni, ale także tych placówek, które chcą zadbać o kompleksowe bezpieczeństwo osób niepełnosprawnych. Winda, która w dzisiejszych czasach jest tak popularna i ciężko sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie bez niej, może w każdej chwili ulec awarii, dlatego warto być przygotowanym na taką ewentualność. Ponadto krzesła ewakuacyjne z naszej oferty zapewniają możliwość natychmiastowego wyprowadzenia z budynku osoby niepełnosprawnej ruchowo, w przypadku zaistnienia nagłego zagrożenia, np. pożaru. Tym co wyróżnia oferowane przez nas krzesła ewakuacyjne na tle innych tego typu produktów, to najwyższa jakość wykonania, intuicyjna obsługa, ergonomiczny design oraz najwyższy komfort i bezpieczeństwo zarówno dla osoby transportowanej jak i operatora. Krzesło ewakuacyjne od japońskiej Sunwy wyposażone jest między innymi w bardzo mocne i trwałe gąsienice, automatyczny hamulec, trzy pasy bezpieczeństwa – regulowane i zapinane na rzep, a także szereg autorskich rozwiązań technicznych ułatwiających efektywną i szybką ewakuację. Wszystkie te elementy składają się na najwyższą jakość i niezawodność, dzięki czemu pozwalają zachować maksimum komfortu i bezpieczeństwa podczas ewentualnej ewakuacji.

Oferowane przez nas krzesła ewakuacyjne objęte są 5 letnią gwarancją producenta. Dostarczane są wraz z instrukcją obsługi w języku polskim oraz stosownym certyfikatem. Ponadto do obu modeli można opcjonalnie zakupić dedykowaną skrzynię do przechowywania, która pozwala utrzymać krzesło w należytej czystości jednocześnie zapewniając natychmiastowy dostęp w razie konieczności.

Schodołazy Gąsienicowe Nowe

Omega EC4
Omega EC5
Omega EC6
Sunwa Evac Skate CD-7-2
Sunwa Evac Skate CD-8

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Promowane Modele

01

Optimus HLD01

Schodołaz Gąsienicowy

02

Sunwa SA-S

Schodołaz Gąsienicowy

03

PTR 130 Z Najazdami

Schodołaz Platformowy

Promowane Modele

01

HLD01

Schodołaz Gąsienicowy

02

Sunwa SA-S

Schodołaz Gąsienicowy

03

PTR 130 Z Najazdami

Schodołaz Platformowy