Schodołaz KSP Sherpa N902

cena netto: 9 166,67 zł
cena brutto: 9 900 zł

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opis

Wysoka funkcjonalność i gwarancja bezpieczeństwa to cechy, które wyróżniają KSP Sherpa N902 spośród innych sprzętów, takich jak schodołazy używane gąsienicowe. Ten model to schodołaz gąsienicowy służący do transportowania osób poruszających się na wózkach inwalidzkich na schodach. Dzięki niemu możliwe staje się dotarcie na wyższe kondygnacje w tempie aż 5,5 metrów na minutę.

Właściwości

Jeśli chodzi o schodołazy używane gąsienicowe, KSP Sherpa N902 ma jedne z najwyższych parametrów użytkowych. Jednorazowo może on obsłużyć do 40 pięter, dzięki czemu staje się niewiarygodnie użyteczny w sytuacjach, gdy zachodzi konieczność transportu większej ilości osób, na przykład podczas wycieczek zorganizowanych. W modelu KSP Sherpa N902 wykorzystano technologie mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa użytkownika, do czego przyczynia się między innymi jego nowatorska budowa. Zabudowane zębatki oraz gąsienice nie stwarzają ryzyka zahaczenia, a przy tym stanowią o nowoczesnym wyglądzie tego transportera. Ponadto do jego budowy wykorzystano materiały najwyższej jakości, aby zagwarantować jego bezawaryjne funkcjonowanie. To szczególnie istotne, zważywszy, iż schodołazy używane gąsienicowe mają w zamierzeniu służyć przez dłuższy czas. Warto zatem wybrać model KSP Sherpa N902 – solidny i wytrzymały. Szeroki zasięg temperatur umożliwia użytkowanie i przechowywanie nawet w stosunkowo niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

W kategorii takiej jak schodołazy używane gąsienicowe, KSP Sherpa N902 spełnia wszystkie standardy, perfekcyjnie realizując wymagania użytkowników.

Zastosowanie

Transporter schodowy KSP Sherpa N902 przydaje się do jednorazowego pokonania przestrzeni międzykondygnacyjnych przez wiele osób. Duży zasięg gwarantuje bezproblemową obsługę w wielokondygnacyjnych budynkach, dzięki czemu osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą dotrzeć do miejsc dotychczas dla nich niedostępnych.

Dane techniczne

   
Maksymalne Obciążenie: 130 kg, 1 osoba wraz z wózkiem
Waga: 51 kg: waga uchwytu 42 kg,
waga podstawy 9 kg
Pobór mocy w czasie ładownia: (75W)
Zasięg: do 40 pięter
Prędkość: 5,5 m/min
Min. wielkość spocznika: w kształcie L: 100 x 100 cm
w kształcie U: 100 x 180 cm
Temperatura działania oraz przechowywania -10 – 50°C
 
Dodatkowe informacje  
Oferowany przez nas schodołaz dostarczamy wraz z kompletem dokumentów, a więc FV, instrukcją obsługi w języku polskim oraz deklaracją zgodności CE.

dofinansowanie
O dofinansowanie do likwidacji barier można ubiegać się w lokalnych placówkach PCPR, MOPS lub MOPR.
Można uzyskać nawet do 95% wartości transportera schodowego.
Wymagane
dokumenty
dofinansowanie
do 95%

masz pytania?
skontaktuj się z nami
  • Biuro Handlowe
  • ul.F.Fenikowskiego 7A/35
  • 84-240 Reda
  • NIP: PL5882096848 Regon: 366547700
  • +48508 904 944    Aneta
  • biuro@tanie-schodolazy.pl
Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy
i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.