Schodołaz Stairmax

Schodołaz Stairmax
cena netto: 10 185,19 zł
cena brutto: 11 000 zł

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opis

Schodołaz gąsienicowy Stairmax to urządzenie dające użytkownikom dużą dozę samodzielności i niesamowite poczucie niezależności, tak ważne dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Ten transporter schodowy jako jedyny pozwala na to, by osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim mogła bez pomocy innych osób przemieszczać się schodami w górę i w dół. Do jego zalet należą także stabilność i łatwość w obsłudze.

Właściwości techniczne

Wśród urządzeń takich jak schodołazy używane gąsienicowe, Stairmax jest wygodny i przyjazny w obsłudze, w pełni dostosowany do potrzeb użytkowników. Jego udźwig wynosi 130 kg, licząc wózek wraz z pasażerem. Urządzenie spełnia wszelkie standardy jakości, aby sprostać wymaganiom osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Elektromagnetyczny hamulec oraz solidne wykonanie zapewniają bezpieczeństwo i wytrzymałość, niezwykle istotne przy urządzeniach, jakimi są schodołazy nowe gąsienicowe.

Dla ułatwienia obsługi napęd w urządzeniu Stairmax zapewnia silnik elektryczny 300 W, dzięki któremu pokonamy nawet do 20 stopni w ciągu minuty przy wjeździe. Podczas zjazdu możliwe jest przemierzenie jeszcze większej ich liczby – do 28 stopni na minutę. Szybko zatem dostaniemy się do celu. Jeśli chodzi o schodołazy nowe gąsienicowe, ich przewożenie oraz przechowywanie nie stanowi problemu, ponieważ mieszczą się one w przeciętnym bagażniku samochodowym.

Zastosowanie

Gdy w grę wchodzi zwiększenie mobilności osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, schodołazy używane gąsienicowe sprawdzają się znakomicie. Model Stairmax jest dostosowany do użytkowania przez osoby niepełnosprawne, które posiadają sprawne ręce oraz są w pełni sił umysłowych. Do prawidłowego funkcjonowania przy samodzielnej obsłudze konieczna jest również poręcz przy schodach. Stairmax może być używany na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Dane techniczne

   
   
Maksymalne obciążenie: 130 kg, 1 osoba wraz z wózkiem
Waga: 64 kg
Wymiary: (dł.) 1473mm (szer.) 635mm
Prędkość: wjazd 20 stopni (6,50 m)/min
zjazd 28 stopni (8,81 m)/min
Zasięg: do 200 schodów (w zależności od obciążenia)
Napęd:

silnik elektryczny 300 W,
przekładnia ślimakowa

Baterie:

2 x 6 V / 20 Ah, Dryfit-Typ
(bezobsługowe, żelowe)

Hamulec:

elektromagnetyczny

Dodatkowe informacje  
Oferowany przez nas schodołaz dostarczamy wraz z kompletem dokumentów, a więc FV, instrukcją obsługi w języku polskim oraz deklaracją zgodności CE.
   

dofinansowanie
O dofinansowanie do likwidacji barier można ubiegać się w lokalnych placówkach PCPR, MOPS lub MOPR.
Można uzyskać nawet do 95% wartości transportera schodowego.
Wymagane
dokumenty
dofinansowanie
do 95%

masz pytania?
skontaktuj się z nami
  • Biuro Handlowe
  • ul.F.Fenikowskiego 7A/35
  • 84-240 Reda
  • NIP: PL5882096848 Regon: 366547700
  • +48508 904 944    Aneta
  • biuro@tanie-schodolazy.pl
Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy
i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.