Schodołazy dla niepełnosprawnych

Schodołazy Gąsienicowe Nowe Dla Osób Niepełnosprawnych

Schodołazy gąsienicowe nowe to propozycja idealna dla osób poszukujących rozwiązania problemu związanego z ograniczeniem mobilności, jaką stanowią schody. Schodołaz gąsienicowy sprawdza się doskonale zarówno w domu, bloku czy w miejscu użyteczności publicznej. Schodołazy gąsienicowe nowe to urządzenia, dzięki którym w bardzo łatwy i stosunkowo tani sposób można znacząco podnieść komfort życia osoby niepełnosprawnej oraz jej opiekuna. Schodołazy ułatwiają przemieszczanie się osobom niepełnosprawnym po schodach, likwidując barierę, która często uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Są doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie stopnie stanowią przeszkodę dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Schodołazy gąsienicowe to urządzenia wymagające minimum wysiłku fizycznego od operatora, co sprawia że są najwłaściwszym wyborem wszędzie tam, gdzie do pokonania jest np. duża liczba stopni.

Oferujemy zarówno schodołazy gąsienicowe nowe jak również schodołazy gąsienicowe używane. Osoby decydujące się zakupić schodołaz nowy otrzymują produkt najwyższej jakości, objęty pełną gwarancją producenta na okres minimum 24 miesięcy, a przy wybranych modelach nawet aż do 5 lat. Każdy sprzedawany przez nas schodołaz gąsienicowy nowy posiada instrukcję obsługi w języku polskim oraz stosowne certyfikaty.

Schodołazy Gąsienicowe Nowe

Optimus HLD 01
Optimus HLD 01+
Optimus HLD 02
Optimus HLD 02+
Optimus HLD 04
Optimus HLD 05
Optimus HLD 06
Optimus HLD 07
Vimec T09 Roby
SUNWA SA-S
SUNWA SA-3
LG 2004 Basic
LG 2004 Standard
Sano Liftkar PTR 130
Sano Liftkar PTR 160
KSP Sherpa N902
KSP Sherpa N955
KSP Sherpa N956
KSP Sherpa N957
KSP Sherpa N958
Stojak do Optimus HLD 01/01+

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Promowane Modele

01

Optimus HLD01

Schodołaz Gąsienicowy

02

Sunwa SA-S

Schodołaz Gąsienicowy

03

PTR 130 Z Najazdami

Schodołaz Platformowy

Promowane Modele

01

HLD01

Schodołaz Gąsienicowy

02

Sunwa SA-S

Schodołaz Gąsienicowy

03

PTR 130 Z Najazdami

Schodołaz Platformowy

Schodołazy nowe gąsienicowe - nieoceniona pomoc dla osób niepełnosprawnych

Doskonale wiemy, jak uciążliwe jest samodzielne pokonywanie barier architektonicznych w postaci różnego rodzaju schodów. Dlatego wszystkie modele, które znajdują się w naszej ofercie, są przede wszystkim bardzo łatwe i intuicyjne w obsłudze. Są również kompatybilne ze znaczną większością standardowych wózków inwalidzkich. Ponadto, wyróżnia je znakomita wydajność. Zasięg nowego urządzenia, jakim jest schodołaz gąsienicowy, często przekracza nawet 30 pięter. Urządzenia te wyróżnia spora masa własna. Bardzo często przekracza ona nawet 50 kg. Dzięki temu osoba niepełnosprawna może odczuwać zwiększone poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Niemniej jednak duży ciężar nie ma większego wpływu na wysiłek opiekuna, ponieważ pozwala on na transport zarówno w górę, jak i w dół bez konieczności użycia siły.

Nowoczesne schodołazy gąsienicowe

Ze względu na starannie zaprojektowaną konstrukcje wyróżnia je fantastyczna stabilność. Nie wymagają wysiłku fizycznego od operatora. Zapewniają również doskonałą przyczepność do podłoża wykonanego z różnego rodzaju materiałów. Dzięki temu świetnie sprawdzają się niemalże w każdych warunkach. W naszej ofercie znaleźć można także nowe modele, które dzięki unikalnej budowie umożliwiają również manewrowanie na niewielkich podestach czy spocznikach oraz te nadające się do stosowania nie tylko w budynkach użyteczności publicznej, blokach i domach prywatnych, ale i na zewnątrz.

Schodołaz gąsienicowy dostosowany do Twoich potrzeb

Dokładamy wszelkich starań, by spełniać oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów. Dlatego właśnie w naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór urządzeń zarówno nowszej, jak i starszej generacji. Oferujemy nowe schodołazy gąsienicowe z niemalże każdej półki cenowej. Niemniej jednak każdą z naszych propozycji wyróżnia mocny silnik i stabilna konstrukcja. Ponadto polecamy tańsze opcje – modele używane, które są równie bezpieczne i niezawodne, co nowe.