Schodołazy dla niepełnosprawnych

Schodołazy Gąsienicowe Nowe Dla Osób Niepełnosprawnych

Schodołazy gąsienicowe nowe to propozycja idealna dla osób poszukujących rozwiązania problemu związanego z ograniczeniem mobilności, jaką stanowią schody. Schodołaz gąsienicowy sprawdza się doskonale zarówno w domu, bloku czy w miejscu użyteczności publicznej. Schodołazy gąsienicowe nowe to urządzenia, dzięki którym w bardzo łatwy i stosunkowo tani sposób można znacząco podnieść komfort życia osoby niepełnosprawnej oraz jej opiekuna. Schodołazy ułatwiają przemieszczanie się osobom niepełnosprawnym po schodach, likwidując barierę, która często uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Są doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie stopnie stanowią przeszkodę dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Schodołazy gąsienicowe to urządzenia wymagające minimum wysiłku fizycznego od operatora, co sprawia że są najwłaściwszym wyborem wszędzie tam, gdzie do pokonania jest np. duża liczba stopni.

Oferujemy zarówno schodołazy gąsienicowe nowe jak również schodołazy gąsienicowe używane. Osoby decydujące się zakupić schodołaz nowy otrzymują produkt najwyższej jakości, objęty pełną gwarancją producenta na okres minimum 24 miesięcy, a przy wybranych modelach nawet aż do 5 lat. Każdy sprzedawany przez nas schodołaz gąsienicowy nowy posiada instrukcję obsługi w języku polskim oraz stosowne certyfikaty.

Schodołazy Gąsienicowe Nowe

Optimus HLD 01
Optimus HLD 01+
Optimus HLD 02
Optimus HLD 02+
Optimus HLD 04
Optimus HLD 05
Optimus HLD 06
Optimus HLD 07
Vimec T09 Roby
SUNWA SA-S
Schodołazy gąsienicowe nowe dla osób niepełnosprawnych
SUNWA SA-3
LG 2004 Basic
LG 2004 Standard
Sano Liftkar PTR 130
Sano Liftkar PTR 160
KSP Sherpa N902
KSP Sherpa N955
KSP Sherpa N956
KSP Sherpa N957
KSP Sherpa N958
Stojak do Optimus HLD 01/01+

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Jesteśmy dumni, że możemy ułatwić i umożliwić naszym Klientom niepełnosprawnym poruszanie się po schodach. Schodołaz gąsienicowy to wyjątkowe urządzenie, które pomaga pokonywać bariery wynikające z nierówności poziomów terenu. Bez względu na to, czy dana osoba poszukuje schodołazów do użytku domowego czy profesjonalnego, w naszym sklepie mamy odpowiednie produkty.

Co wyróżnia schodołazy gąsienicowe?

Schodołazy gąsienicowe wyróżniają się kilkoma kluczowymi cechami, które sprawiają, że są wyjątkowo przydatne i skuteczne przy poruszaniu się po schodach. To uniwersalne urządzenia, które mogą być stosowane zarówno w celach domowych, jak i profesjonalnych. Są odpowiednie do użytku w prywatnym domu, budynkach publicznych, zakładach pracy czy placówkach opieki zdrowotnej. Główną zaletą takich schodołazów jest wpływ na bezpieczeństwo i stabilne przemieszczanie się po schodach – nawet w przypadku osób z ograniczoną mobilnością i z niepełnosprawnością.

Dzięki swojej konstrukcji oraz wytrzymałym gąsienicom, transportery schodowe gąsienicowe osobowe zapewniają stabilność oraz pewność kroków. Warto wspomnieć też o ich mobilności. Dzięki stosunkowo lekkiej konstrukcji są łatwe w transporcie i przechowywaniu. Niektóre modele są składane lub demontowane, co ułatwia ich przenoszenie z jednego miejsca do drugiego. Dodatkowo wybrane modele posiadają takie funkcje jak regulowana prędkość jazdy czy elektrycznie sterowana kolumna, znacząco ułatwiająca montaż i demontaż wózka inwalidzkiego. Ma to niebagatelne znaczenie w przypadku operatorów w podeszłym wieku. W efekcie bez problemu dopasuje się takie urządzenia do konkretnych potrzeb użytkownika i warunków panujących na schodach.

Osobowe transportery schodowe gąsienicowe są zwykle wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają ich trwałość i odporność na uszkodzenia. Właśnie dlatego są długoterminowym produktem do przemieszczania się po schodach. Raz kupiony schodołaz może być wykorzystywany przez bardzo długi czas bez obaw o awarię czy uszkodzenia. Użytkownicy takich produktów cenią też prostotę obsługi schodołazów gąsienicowych. Nowoczesne modele zaprojektowane są w taki sposób, aby były intuicyjne w użyciu. Pozwala to w szybki sposób opanować obsługę nawet przez osoby niezaznajomione z tego typu urządzeniami.

Z czego składają się gąsienicowe transportery schodowe dla niepełnosprawnych?

Gąsienicowe transportery schodowe dla niepełnosprawnych to specjalnie zaprojektowane urządzenia, które tworzy solidna, metalowa lub aluminiowa konstrukcja w formie ramy. To właśnie ten element utrzymuje wszystkie pozostałe części na miejscu. Rama musi być wystarczająco stabilna, aby zapewnić bezpieczne użytkowanie urządzenia. Jednym z ważniejszych elementów osobowego transportera schodowego gąsienicowego, są właśnie gąsienice. Powstają z trwałej i elastycznej gumy o wysokim współczynniku tarcia, co zapewnia stabilne przyczepienie do powierzchni schodów. Schodołazy gąsienicowe przeznaczone są do jazdy po schodach prostych.

Wybrane schodołazy gąsienicowe dla niepełnosprawnych występują w wariancie ze zintegrowanym siedziskiem, które  dodatkowo wyposażone jest w pasy bezpieczeństwa czy podłokietniki dla większego komfortu użytkownika. Wszystkie  modele tych urządzeń mają też wbudowany silnik elektryczny, który jest napędem. Znajduje się wewnątrz ramy lub w tylnej części schodołazu. Układ napędowy kontroluje ruch gąsienic, umożliwiając poruszanie się po schodach w górę i w dół.

Jakie zalety ma schodołaz gąsienicowy dla niepełnosprawnych?

Schodołaz gąsienicowy dla niepełnosprawnych zapewnia bezpieczeństwo przemieszczania się po schodach. Dzięki solidnej konstrukcji i stabilnym gąsienicom urządzenie to daje użytkownikom poczucie stabilności oraz pewności poruszania się nawet w trakcie pokonywania stromych lub wąskich schodów. Schodołazy projektowane są w taki sposób, aby zapewniać osobom niepełnosprawnym maksymalny komfort w trakcie przemieszczania się po schodach. Wiele modeli ma zintegrowane siedziska, pasy bezpieczeństwa i podłokietniki, które odpowiednio wspierają i wpływają na komfort w trakcie podróży.

W naszej ofercie mamy nowe schodołazy gąsienicowe, które jednocześnie pełnią funkcję elektrycznego wózka inwalidzkiego i umożliwiają poruszanie się osobom niepełnosprawnym na co dzień. Dodatkowo takie urządzenia mają wbudowany joystick sterujący, dzięki któremu użytkownik kontroluje prędkość jazdy. Panel ma wiele funkcji – kontrolę prędkości, hamowanie czy wybór kierunku ruchu. Warto wspomnieć też o składanych i rozkładanych wspornikach, które zapobiegają wywróceniu urządzenia do tyłu w trakcie korzystania z funkcji wózka elektrycznego.

Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem urządzeń, które dostępne są na naszej stronie tanie-schodolazy.pl. Nowy schodołaz gąsienicowy z naszej oferty to wysokiej jakości urządzenie, które powstało z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Dzięki temu sprosta wielu wymaganiom użytkowników oraz miejsc, w których będzie zastosowane. To bardzo komfortowe i wygodne urządzenia, dzięki którym bariery związane z niedostępnością wynikającą z pokonywania schodów przez osoby niepełnosprawne zostają błyskawicznie zlikwidowane!

Promowane Modele

01

Optimus HLD01

Schodołaz Gąsienicowy

02

Sunwa SA-S

Schodołaz Gąsienicowy

schodołaz gąsienicowy

03

PTR 130 Z Najazdami

Schodołaz Platformowy

Promowane Modele

01

HLD01

Schodołaz Gąsienicowy

02

Sunwa SA-S

Schodołaz Gąsienicowy

03

PTR 130 Z Najazdami

Schodołaz Platformowy

Schodołazy nowe gąsienicowe - nieoceniona pomoc dla osób niepełnosprawnych

Doskonale wiemy, jak uciążliwe jest samodzielne pokonywanie barier architektonicznych w postaci różnego rodzaju schodów. Dlatego wszystkie modele, które znajdują się w naszej ofercie, są przede wszystkim bardzo łatwe i intuicyjne w obsłudze. Są również kompatybilne ze znaczną większością standardowych wózków inwalidzkich. Ponadto, wyróżnia je znakomita wydajność. Zasięg nowego urządzenia, jakim jest schodołaz gąsienicowy, często przekracza nawet 30 pięter. Urządzenia te wyróżnia spora masa własna. Bardzo często przekracza ona nawet 50 kg. Dzięki temu osoba niepełnosprawna może odczuwać zwiększone poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Niemniej jednak duży ciężar nie ma większego wpływu na wysiłek opiekuna, ponieważ pozwala on na transport zarówno w górę, jak i w dół bez konieczności użycia siły.

Nowoczesne schodołazy gąsienicowe

Ze względu na starannie zaprojektowaną konstrukcje wyróżnia je fantastyczna stabilność. Nie wymagają wysiłku fizycznego od operatora. Zapewniają również doskonałą przyczepność do podłoża wykonanego z różnego rodzaju materiałów. Dzięki temu świetnie sprawdzają się niemalże w każdych warunkach. W naszej ofercie znaleźć można także nowe modele, które dzięki unikalnej budowie umożliwiają również manewrowanie na niewielkich podestach czy spocznikach oraz te nadające się do stosowania nie tylko w budynkach użyteczności publicznej, blokach i domach prywatnych, ale i na zewnątrz.

Schodołaz gąsienicowy dostosowany do Twoich potrzeb

Dokładamy wszelkich starań, by spełniać oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów. Dlatego właśnie w naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór urządzeń zarówno nowszej, jak i starszej generacji. Oferujemy nowe schodołazy gąsienicowe z niemalże każdej półki cenowej. Niemniej jednak każdą z naszych propozycji wyróżnia mocny silnik i stabilna konstrukcja. Ponadto polecamy tańsze opcje – modele używane, które są równie bezpieczne i niezawodne, co nowe.