Schodołaz TGR Jolly

Schodołaz TGR Jolly
cena netto: 7 407,41 zł
cena brutto: 8 000 zł

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opis

Brak konieczności ingerencji w strukturę budynku, niewielkie wymiary, a także bardzo prosta obsługa to cechy stojące za transporterem gąsienicowym Tgr Jolly. Jego ergonomiczna konstrukcja doskonale sprawdza się w budynkach o wąskich klatkach schodowych, korytarzach i zakrętach. Schodołaz gąsienicowy Tgr Jolly to doskonałe urządzenie służące bezpiecznemu transportowi osób na wózkach inwalidzkich w wąskich przestrzeniach.

Wyposażenie w spocznik o wymiarach 100 na 100 cm pozwala pokonywać zakręty pod kątem prostym oraz półpełnym – na spoczniku 105 na 200 cm. Napędzany elektrycznie schodołaz gąsienicowy transportuje do 130 kg (łącznie z wagą wózka), przy czym jego masa jest stosunkowo niewielka, gdyż wynosi 52 kg. Prosty montaż i demontaż Tgr Jolly pozwala na swobodny transport schodołazu nawet w małym aucie.

Kompaktowych rozmiarów schodołaz gąsienicowy Tgr Jolly będzie najlepszym rozwiązaniem dla budynków użyteczności publicznej oraz mieszkań, gdzie klatki schodowe są bardzo wąskie, a przy tym nie ma możliwości konstrukcyjnych do montażu wind czy innego rodzaju ułatwień dla osób o ograniczonej mobilności. Jeden z najmniejszych dostępnych na rynku schodołazów gąsienicowych, Tgr Jolly nie wymaga w żaden sposób konieczności wkładania wysiłku w transport osoby na wózku. Wbudowany silnik elektryczny, z możliwością ładowania, pozwala na bezpieczny i komfortowy transport. Tgr Jolly jest również wyposażony w konieczne pasy bezpieczeństwa, a także czujnik pochylenia schodów czy przycisk „stop”. To wszystko powoduje, że transporter ten jest wyjątkowo bezpieczny i niezawodny w działaniu. Transporter gąsienicowy Tgr Jolly może z powodzeniem być wykorzystany we wszelkiego rodzaju budynkach użyteczności publicznej oraz wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości wybudowania ułatwień dla osób poruszających się na wózku. Schodołazy gąsienicowe to najlepszy sposób, pozwalający osobom o trudnościach w poruszaniu się osiągnąć zupełnie nową jakość życia.

Dane techniczne

   
Maksymalne obciążenie: 130 kg, 1 osoba wraz z wózkiem
Waga: 52 kg
Ładowanie: prostownik elektroniczny na stałe wbudowany w urządzenie
Napęd: silnik elektryczny 12 V – 160 W DC
Akumulator: 12 V 24 Ah bezobsługowy wielokrotnego ładowania
Hamulec: negatywny elektromagnetyczny 12 V
 
Dodatkowe informacje  
Oferowany przez nas schodołaz dostarczamy wraz z kompletem dokumentów, a więc FV, instrukcją obsługi w języku polskim oraz deklaracją zgodności CE.

dofinansowanie
O dofinansowanie do likwidacji barier można ubiegać się w lokalnych placówkach PCPR, MOPS lub MOPR.
Można uzyskać nawet do 95% wartości transportera schodowego.
Wymagane
dokumenty
dofinansowanie
do 95%

masz pytania?
skontaktuj się z nami
  • Biuro Handlowe
  • ul.F.Fenikowskiego 7A/35
  • 84-240 Reda
  • NIP: PL5882096848 Regon: 366547700
  • +48508 904 944    Aneta
  • biuro@tanie-schodolazy.pl
Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy
i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.