Schodołazy dla niepełnosprawnych

Schodołazy Kroczące Używane Dla Osób Niepełnosprawnych

Schodołazy kroczące używane jakie znajdziecie Państwo w ofercie naszej firmy to bardzo szeroki asortyment urządzeń w zróżnicowanych przedziałach cenowych. Oferujemy zarówno schodołazy kroczące używane starszej generacji, stosunkowo niedrogie, jednakowoż zadbane i w 100% sprawne techniczne, jak również schodołazy kroczące używane w najnowszych wersjach, które pozostają w aktualnej produkcji.

Schodołazy kroczące idealnie sprawdzają się na niewielkich klatkach schodowych, wszędzie tam, gdzie mamy bardzo ograniczone miejsce na spocznikach. Ponadto – co jest ich ogromną zaletą – schodołazy kroczące mogą być używane na schodach krętych, spiralnych a także zabiegowych.

Schodołazy kroczące używane to doskonały wybór dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, lecz ich najszerszą grupą odbiorców są osoby o ograniczonej mobilności i sprawności ruchowej. Schodołaz kroczący używany sprawdzi się także w miejscach użyteczności publicznej, gdzie personel danego obiektu pomoże osobie niepełnosprawnej pokonać barierę jaką stanowią schody. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy schodołazy kroczące używane wszystkich dostępnych producentów, dzięki czemu z łatwością – i co istotne, za rozsądną cenę – można poprawić komfort i jakość życia osoby niepełnosprawnej. Każdy sprzedawany przez nas używany schodołaz kroczący poddawany jest kompleksowemu przeglądowi technicznemu, jest w 100% sprawny, bezpieczny, a ponadto dzięki starannemu czyszczeniu spełnia najwyższe wymogi sanitarne. Schodołazy kroczące używane to propozycja dla osób ceniących sobie jakość za rozsądną cenę.

Sprzedawane przez nas schodołazy kroczące używane objęte są gwarancją sklepową i dostarczane wraz z instrukcją obsługi w języku polskim oraz stosownymi certyfikatami.

Schodołazy Kroczące Używane

Scalamobil S20
Scalamobil S25
Scalamobil S27
Scalamobil S31
Scalamobil S36
AAT C-MAX
AAT S-MAX mocowanie do wózka
Sano Liftkar PTS
Sano Liftkar Outdoor
Sano Liftkar PT UNI
LG 2020 Antano

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Promowane Modele

01

Optimus HLD01

Schodołaz Gąsienicowy

02

Sunwa SA-S

Schodołaz Gąsienicowy

03

PTR 130 Z Najazdami

Schodołaz Platformowy

Promowane Modele

01

HLD01

Schodołaz Gąsienicowy

02

Sunwa SA-S

Schodołaz Gąsienicowy

03

PTR 130 Z Najazdami

Schodołaz Platformowy

Schodołazy używane kroczące - szybki sposób na likwidację bariery architektonicznej

Doskonale wiemy, że dla osób o ograniczonej mobilności lub poruszających się na wózku inwalidzkim nawet kilkustopniowe schody mogą stanowić dużą barierę architektoniczną. Dlatego właśnie dostępne w naszym asortymencie modele są przede wszystkim bardzo lekkie, a co za tym idzie – kompaktowe i mobilne. Są także bardzo poręczne i bez problemu sprawdzają się w transporcie. Złożone z łatwością zmieszczą się w samochodzie, gdzie nie zajmują bardzo dużo miejsca i mogą zostać przewiezione w dowolne miejsce. Warto dodać, że oferowane przez nas schodołazy używane kroczące są również intuicyjne w obsłudze i łatwe w utrzymaniu czystości.

Odpowiedź na Twoje problemy - schodołaz używany kroczący

Urządzenia te używane są w celu poprawy komfortu życia osób poruszających się na wózku inwalidzkim i z powodzeniem stosuje się je wszędzie tam, gdzie zajdzie taka potrzeba. Używane są zatem zarówno w budynkach prywatnych, domach i mieszkaniach, jak i różnego rodzaju obiektach użyteczności publicznej. Ponadto chcąc spełniać oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów, zadbaliśmy o to, by w naszym asortymencie znajdowały się również modele, które umożliwiają pokonanie nawet pochyłego pojazdu. Jest to również sprzęt bardzo często polecany wszystkim osobom posiadającym strome i wąskie schody znajdujące się w wąskiej przestrzeni.

Schodołazy używane kroczące w atrakcyjnych cenach

Dokładamy wszelkich starań, by oferować naszym Klientom wyłącznie w pełni sprawne modele renomowanych w branży producentów, które powstały z zachowaniem dbałości o każdy szczegół oraz z użyciem wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu możemy mieć pewność, że każdy dostępny w naszym asortymencie schodołaz używany kroczący pomimo konkurencyjnej ceny, będzie bezproblemowo służyć przez bardzo długi czas. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania zamówień. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi propozycjami.