Schodołaz TGR Jolly z rampami

Schodołaz TGR Jolly z rampami
cena netto: 10 185,19 zł
cena brutto: 11 000 zł

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opis

W szerokiej ofercie urządzeń pomocnych w transporcie osób o ograniczonej mobilności, polecamy zwrócić Państwa uwagę na niezawodny schodołaz gąsienicowy TGR Jolly z rampami. Jest to bardzo nowoczesne urządzenie zdające swój egzamin nawet w przypadku, gdy pozostałe urządzenia tego typu nie mogą sobie poradzić. Wyposażenie w specjalną demontowaną rampę najazdową schodołazu gąsienicowego TGR Jolly sprawia, że najazd wózkiem jest zdecydowanie prostszy, pozwala też transportować praktycznie każdy rodzaj wózka. Niewątpliwą zaletą TGR Jolly jest udźwig wynoszący do 150 kg. Transporter pozwala z łatwością pokonywać zakręty pod kątem prostym, a także o kącie półpełnym na odpowiednich spocznikach. Schodołaz gąsienicowy TGR Jolly z rampami jest niezależnym i ruchomym transporterem, co umożliwia swobodny transport osób o ograniczonej mobilności bez konieczności ingerencji w strukturę budynku.

Zastosowanie

Ogrom zalet, jakie prezentuje schodołaz gąsienicowy TGR Jolly z rampami, pozwala na wykorzystanie go w każdych warunkach. Możliwość transportowania dowolnego wózka inwalidzkiego, nawet o zwiększonych gabarytach lub zmiennym rozstawie kół, duże możliwości udźwigowe, a także prostota obsługi oraz możliwość złożenia schodołazu w celu jego transportu – wszystko to pozwala na użycie TGR Jolly wszędzie tam, gdzie bariery architektoniczne stanowią zasadniczą blokadę dla osób z ograniczoną mobilnością. Wykorzystanie go w domu, w budynkach użyteczności publicznej, a także na świeżym powietrzu, to doskonały sposób na zapewnienie niepełnosprawnym osobom swobody i mobilności we wszystkich warunkach. Schodołaz gąsienicowy TGR Jolly to optymalne rozwiązanie, pozwalające zapewnić bezpieczny i komfortowy transport w każdym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z tym szczególnym schodołazem gąsienicowym.

Dane techniczne

   
Maksymalne obciążenie: 150 kg, 1 osoba wraz z wózkiem
Waga: 65 kg
Silnik elektryczny: 12 V – 160 W DC
Akumulator: 12 V/ 24 Ah, bezobsługowy – wielokrotnego ładowania
Hamulec: Negatywny elektromagnetyczny 12 V
Ładowanie:

prostownik elektroniczny na stałe
wbudowany w urządzenie

Przenoszenie napędu:

napędowy pasek zębaty; przekładnia reduktora z kołami stalowymi hartowanymi; hamulec zamontowany bezpośrednio na reduktorze, blokujący urządzenie również w przypadku uszkodzenia paska zębatego

 
Dodatkowe informacje  
Oferowany przez nas schodołaz dostarczamy wraz z kompletem dokumentów, a więc FV, instrukcją obsługi w języku polskim oraz deklaracją zgodności CE.
   

dofinansowanie
O dofinansowanie do likwidacji barier można ubiegać się w lokalnych placówkach PCPR, MOPS lub MOPR.
Można uzyskać nawet do 95% wartości transportera schodowego.
Wymagane
dokumenty
dofinansowanie
do 95%

masz pytania?
skontaktuj się z nami
  • Biuro Handlowe
  • ul.F.Fenikowskiego 7A/35
  • 84-240 Reda
  • NIP: PL5882096848 Regon: 366547700
  • +48508 904 944    Aneta
  • biuro@tanie-schodolazy.pl
Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy
i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.