Schodołazy dla niepełnosprawnych

Schodołazy Gąsienicowe Używane Dla Osób Niepełnosprawnych

Tanie-Schodołazy.pl oferuje rozwiązania, które pomagają w przełamywaniu barier i ograniczeń, jakie stawia nam własne ciało. Pokonywanie schodów przez osoby niepełnosprawne stanowi ogromne trudności, zwłaszcza gdy nasz opiekun jest drobniejszy i nie ma wystarczająco dużo siły, aby nam pomóc. W takiej sytuacji schodołazy gąsienicowe używane będą doskonałą propozycją, która w znaczący sposób wpłynie na poprawę komfortu życia zarówno osoby niepełnosprawnej, jak również jej opiekuna.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo schodołazy gąsienicowe używane w różnych przedziałach cenowych, wszystkich dostępnych na rynku producentów. Posiadamy w ofercie schodołazy gąsienicowe o różnych parametrach, takich jak np. zróżnicowany udźwig, masa własna, pojemność akumulatora czy rozwiązania techniczne ułatwiające mocowanie wózka czy manewrowanie.

Spośród szerokiego asortymentu jaki oferujemy, mogą Państwo wybrać schodołaz gąsienicowy używany nowszej generacji, często wyposażony w nowinki techniczne, jak również schodołaz starszej generacji, nieco prostszy w swojej konstrukcji, jednakowoż bezpieczny, niezawodny i w 100% spełniający swoją rolę. Każdy sprzedawany przez nas używany schodołaz gąsienicowy poddawany jest kompleksowemu przeglądowi technicznemu, jest w 100% sprawny i bezpieczny, a ponadto dzięki starannemu czyszczeniu spełnia najwyższe wymogi sanitarne.

Schodołazy gąsienicowe używane to propozycja dla osób ceniących sobie jakość za rozsądną cenę. Każdy sprzedawany przez nas schodołaz gąsienicowy używany objęty jest gwarancją sklepową i dostarczany wraz z instrukcją obsługi w języku polskim oraz stosownymi certyfikatami.

Schodołazy Gąsienicowe Używane

TK 100 – Treppenkuli
TGR Jolly
Vimec T09 Roby
KSP Sherpa N901
KSP Sherpa N902
LG 2004 Antano
Sano Liftkar PTR 130
TGR Jolly z rampami
TK 200 – Treppenkuli Public

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Promowane Modele

01

Optimus HLD01

Schodołaz Gąsienicowy

02

Sunwa SA-S

Schodołaz Gąsienicowy

schodołaz gąsienicowy

03

PTR 130 Z Najazdami

Schodołaz Platformowy

Promowane Modele

01

HLD01

Schodołaz Gąsienicowy

02

Sunwa SA-S

Schodołaz Gąsienicowy

03

PTR 130 Z Najazdami

Schodołaz Platformowy

Zupełnie nowa jakość życia w atrakcyjnej cenie - schodołaz używany gąsienicowy

Jest to stosunkowo ciężki sprzęt, który zapewnia doskonałą stabilność podczas jazdy. Osoba niepełnosprawna odczuwa zatem komfort i bezpieczeństwo w trakcie nawet wieloletniej eksploatacji urządzenia. Ponadto wyróżnia je prosta konstrukcja. Dzięki temu wszystkie oferowane przez nas urządzenia są łatwe i intuicyjne w obsłudze. Nie będą również nadwyrężać kręgosłupa opiekunów, ponieważ nie wymagają wysiłku fizycznego od operatora. Każdy model dostępny w naszym asortymencie posiada mocny i wydajny silnik, który zapewnia bardzo długi czas bezproblemowej obsługi.

Schodołazy używane gąsienicowe - wysoka funkcjonalność i gwarancja bezpieczeństwa

Mocne, gumowe gąsienice zapewniają świetną przyczepność do podłoża. Pozwala to na stosowanie urządzeń na różnych rodzajach podłoża. Ponadto, naszym Klientom oferujemy np. bardzo funkcjonalne modele, które ze względu na starannie zaprojektowaną konstrukcję umożliwiają manewrowanie na niewielkich, płaskich podestach. W naszej ofercie znaleźć można również kompaktowe schodołazy używane gąsienicowe, które świetnie sprawdzają się w nawet bardzo wąskich przestrzeniach. To fantastyczne rozwiązanie dla każdej osoby o ograniczonej mobilności, która mieszka w budynku bez windy, a także właścicieli obiektów użyteczności publicznej, w których nie ma wystarczająco dużo miejsca na montaż windy czy innych ułatwień dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Dlaczego warto wybrać schodołazy używane gąsienicowe?

Pomimo iż są to urządzenia z drugiej ręki, oferowane przez nas schodołazy używane gąsienicowe to gwarancja bezproblemowej pracy przez bardzo długi czas. Wszystkie oferowane przez nas modele są w pełni sprawne. Dzięki nim każda osoba zainteresowana, nawet z okrojonym budżetem, może cieszyć się podwyższonym komfortem życia. W naszym asortymencie znajdują się bowiem nawet bardzo tanie modele. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszymi propozycjami.