Schodołazy Platformowe
Schodołazy platformowe to propozycja dla szczególnej grupy osób niepełnosprawnych, które korzystają ze specjalistycznych wózków inwalidzkich. Schodołaz platformowy to unikatowa konstrukcja, kompatybilna praktycznie z każdym rodzajem wózka inwalidzkiego, począwszy od zwykłych ręcznych, poprzez elektryczne, aktywne, specjalne, aż po małe, dziecięce wózki o bardzo niewielkich rozstawach kół. Schodołazy platformowe wymagają nieco więcej miejsca na klatce schodowej, ale ich konstrukcja zapewnia maksymalny komfort podczas jazdy po schodach - zarówno osobie niepełnosprawnej jak również operatorowi. Schodołaz platformowy jest najlepszym wyborem do miejsc użyteczności publicznej, gdzie istnieje konieczność transportowania wszelkiego rodzaju wózków inwalidzkich. Schodołazy platformowe sprawdzają się doskonale również w szkołach, począwszy od szkół podstawowych, poprzez szkoły średnie, aż po szkoły wyższe.

Posiadamy w ofercie schodołazy platformowe zwykłe, o ładowności 120 - 150kg, a także schodołazy specjalne, o ładowności aż do nawet 230kg, w pełni zautomatyzowane, z samopoziomującą platformą i automatyczną wciągarką wózków inwalidzkich. Tego rodzaju schodołaz platformowy jest propozycją dla najbardziej wymagających Klientów, którzy oczekują maksimum komfortu, wygody, bezpieczeństwa oraz uniwersalności.

Oferowane przez nas schodołazy platformowe to transportery bezkompromisowe, najbardziej uniwersalne spośród dostępnych na rynku tego typu urządzeń. Objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta – a w przypadku schodołaza od japońskiej Sunwy gwarancją aż 5 letnią - i dostarczane w komplecie z instrukcją obsługi w języku polskim a także stosownymi certyfikatami.

Schodołazy platformowe
SUNWA SA-S + Junior Platform
SUNWA SA-S + Junior Platform
LG 2004 Standard z rampami
LG 2004 Standard z rampami
KSP  Sherpa 959
KSP Sherpa 959
KSP  Sherpa 959 R
KSP Sherpa 959 R
KSP  Sherpa 959 TM
KSP Sherpa 959 TM
SUNWA Stairmate Major TRE-52
SUNWA Stairmate Major TRE-52
SUNWA Stairmate Major TRE-70
SUNWA Stairmate Major TRE-70

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


promowane modele
01
Sano Liftkar PTR 130
Schodołaz Gąsienicowy
02
lG2020
schodołaz kroczący
03
SA-S + Junior Platform
Schodołaz platformowy

masz pytania?
skontaktuj się z nami
Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy
i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.