Schodołaz TK 200 – Treppenkuli Public

Schodołaz TK 200 – Treppenkuli Public
cena netto: 18 517,59 zł
cena brutto: 19 999 zł

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opis

Jeśli szukają Państwo uniwersalnego, wygodnego i bezpiecznego platformowego schodołaza gąsienicowego, to nie można było trafić lepiej. Schodołaz TK 200 – Treppenkuli Public to nowoczesny transporter schodowy, który sprawdza się zarówno w warunkach domowych, jak i w miejscach publicznych, takich jak szkoły, urzędy, przychodnie, dworce kolejowe czy muzea. Zapewnia duży komfort użytkowania.

Właściwości

Pomimo tego, że wymaga obsługi osoby trzeciej, posługiwanie się nim jest niezwykle proste i nie potrzeba do niego dużej siły fizycznej. Co więcej schodołaz Treppenkuli Public wykonano z antypoślizgowego materiału oraz wyposażono w pasy bezpieczeństwa – górne i dolne. Cechuje się on solidną konstrukcją, która wytrzymuje obciążenie aż 200 kg, a więc o wiele większe niż w przypadku innych transporterów schodowych. Za jego pomocą mogą przemieszczać się użytkownicy wózków inwalidzkich różnego typu – zarówno tych lekkich ręcznych, jak i elektrycznych, bardziej masywnych. Sam schodołaz waży 115 kg. Jest przy tym wyjątkowo zwrotny i mobilny, dzięki czemu osobę niepełnosprawną można transportować po wszelkiego rodzaju ciągach prostych schodów, które spotyka się często w budynkach mieszkalnych. Dla bezpieczeństwa wyposażono go w dwa hamulce elektromagnetyczne. Napęd stanowi silnik elektryczny. Co ważne, urządzenie to działa również wtedy, kiedy w budynku zabraknie prądu.

Zastosowanie

Ten typ schodołaza platformowego znajduje zastosowanie przy różnych wózkach inwalidzkich – na przykład standardowych, aktywnych, spacerowych czy przy elektrycznych. Z jego obsługą poradzą sobie osoby w różnym wieku. Nie ma potrzeby specjalnego zmniejszania dla niego szerokości schodów.

Schodołaz gąsienicowy Treppenkuli Public nie wymaga też instalacji, a w związku z tym zezwoleń budowlanych (licencji). Sprawdza się wszędzie tam, gdzie bariery architektoniczne utrudniają przemieszczanie się osobom na wózkach inwalidzkich. Podnosi komfort ich życia, sprawia, że komunikacja niepełnosprawnych w przestrzeni prywatnej i publicznej jest bezpieczna i szybka.

Dane techniczne

   
Maksymalne obciążenie: 200 kg, 1 osoba wraz z wózkiem
Waga: 115 kg
Wymiary: dł. 1258 mm, szer. 757 mm, wys. 1280 mm
Wymiary platformy: dł. 892 mm, szer. 690 mm
Prędkość: wjazd 7,50 m/min zjazd 11 m/min
Schody:

do 35 stopni nachylenia

Napęd:

silnik elektryczny 2 x 12 V DC – 190

Baterie:

2 x 12 V / 24 AH kwasowo – ołowiowe tkz, bezobsługowe, żelowe

Ładowarka:

Automatic 115 / 230 VAC

Hamulec:

2 x elektromagnetyczny

Wózki:

wszystkie typy: ręczne i elektryczne

 
Dodatkowe informacje  

Oferowany przez nas schodołaz dostarczamy wraz z kompletem dokumentów, a więc FV, instrukcją obsługi w języku polskim oraz deklaracją zgodności CE.

   

dofinansowanie
O dofinansowanie do likwidacji barier można ubiegać się w lokalnych placówkach PCPR, MOPS lub MOPR.
Można uzyskać nawet do 95% wartości transportera schodowego.
Wymagane
dokumenty
dofinansowanie
do 95%

masz pytania?
skontaktuj się z nami
  • Biuro Handlowe
  • ul.F.Fenikowskiego 7A/35
  • 84-240 Reda
  • NIP: PL5882096848 Regon: 366547700
  • +48508 904 944    Aneta
  • biuro@tanie-schodolazy.pl
Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy
i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.