Schodołaz TK 100 - Treppenkuli

Schodołaz TK 100 - Treppenkuli
Schodołaz TK 100 - Treppenkuli
Schodołaz TK 100 - Treppenkuli
Schodołaz TK 100 - Treppenkuli
Schodołaz TK 100 - Treppenkuli
Schodołaz TK 100 - Treppenkuli
Schodołaz TK 100 - Treppenkuli
Używany
cena netto: 5 000,00 zł
cena brutto: 5 400 zł
Rekondycjonowany
cena netto: 8 333,33 zł
cena brutto: 9 000 zł

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opis

Dostępny w naszej ofercie schodołaz gąsienicowy TK 100 – Treppenkuli jest przeznaczony do transportowania po schodach osób niepełnosprawnych na wózkach. To jeden z najtańszych produktów umożliwiających pokonywanie barier architektonicznych. Schodołaz ten cechuje się stabilnym wykonaniem oraz prostotą obsługi. Gwarantuje wiele lat bezawaryjnej, zadowalającej pracy.

Właściwości

Schodołaz Treppenkuli jest wyposażony w niesprawiający problemów, wygodny system mocowań do wózków inwalidzkich. Ten typ schodołaza pasuje do większości obecnie używanych modeli wózków dla osób niepełnosprawnych. Posiada małą, ale stabilną konstrukcję, jakiej maksymalne obciążenie powinno wynosić 130 kg. Ważny element jego budowy stanowi silnik elektryczny z przekładnią ślimakowa, dzięki któremu schodołaz Treppenkuli jest samobieżny i chory może być transportowany bez nakładu siły osoby trzeciej.

Gwarantuje bezpieczeństwo komunikacji, między innymi dzięki hamulcowi elektromagnetycznemu, i wysoki komfort użytkowania. Ponadto produkt można łatwo przenosić, transportować w samochodzie – jest składany i stosunkowo lekki (52 kg). Nie wymaga instalacji. W związku z tym nie ma potrzeby uzyskiwania zezwoleń budowlanych na schodołaz Treppenkuli. Brak ingerencji w budynek jest jego bardzo dużą zaletą.

Zastosowanie

Ten transporter schodowy umożliwia wygodne i bezpieczne dla zdrowia przemieszczanie się osób niepełnosprawnych między kondygnacjami budynków, które nie są wyposażone w windy. Nadaje się zarówno do budynków mieszkalnych, jak i do budynków użyteczności publicznej. Schody, na których stosuje się schodołaz gąsiennicowy TK 100 – Treppenkuli, powinny być proste i posiadać stopnie z ostrymi krawędziami. Zasięg tego produktu obejmuje 200 schodów. Ułatwia on codzienne funkcjonowanie, podnosi jakość życia, pozwala osobom na wózkach przemieszczać się po budynkach nieposiadających udogodnień dla niepełnosprawnych.

Dane techniczne

   
Maksymalne Obciążenie: 130 kg, 1 osoba wraz z wózkiem
Waga: 52kg
Wymiary: (dł) 1468mm (szer.) 636mm (wys.) 934mm
Zasięg: do 200 schodów
Prędkość: wjazd 20 stopni (6,50 m)/min zjazd 28 stopni (8,81 m)/min
Schody: ciągi proste, do 35 stopni nachylenia
Napęd: silnik elektryczny 300 W,przekładnia ślimakowa
Baterie: 2 x 6V / 20 Ah, Dryfit-Typ (bezobsługowe, żelowe)
Hamulec: elektromagnetyczny
 
Dodatkowe informacje  

Oferowany przez nas schodołaz dostarczamy wraz z kompletem dokumentów, a więc FV, instrukcją obsługi w języku polskim oraz deklaracją zgodności CE.

Schodołaz używany  

Jest to model z widocznymi śladami użytkowania oraz używanymi akumulatorami żelowymi i gąsienicami.

Schodołaz rekondycjonowany  

Jest to urządzenie które w zasadzie wygląda jak nowe i które z uwagi na kompleksowy zakres prac jakiemu zostaje poddane można uznać za nowe. Rekondycjonowany schodołaz jest odmalowany, posiada nowe akumulatory żelowe, całkowicie odnowioną elektrykę oraz gąsienice w stanie idealnym.


dofinansowanie
O dofinansowanie do likwidacji barier można ubiegać się w lokalnych placówkach PCPR, MOPS lub MOPR.
Można uzyskać nawet do 95% wartości transportera schodowego.
Wymagane
dokumenty
dofinansowanie
do 95%

masz pytania?
skontaktuj się z nami
  • Biuro Handlowe
  • ul.F.Fenikowskiego 7A/35
  • 84-240 Reda
  • NIP: PL5882096848 Regon: 366547700
  • +48508 904 944    Aneta
  • biuro@tanie-schodolazy.pl
Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy
i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.