Schodołaz Vimec T09 Roby

Schodołaz Vimec T09 Roby
Schodołaz Vimec T09 Roby
Schodołaz Vimec T09 Roby
Schodołaz Vimec T09 Roby
cena netto: 11 481,48 zł
cena brutto: 12 400 zł

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opis

Funkcjonalne schodołazy gąsienicowe to przydatne urządzenia do pokonywania schodów dla osób poruszających się na ręcznych wózkach inwalidzkich. VIMEC T09 ROBY dzięki swojej unikalnej budowie umożliwia również manewrowanie na niewielkich płaskich podestach czy spocznikach.

Właściwości techniczne

Urządzenie jest zasilane baterią, która w pełni naładowana wystarcza na pokonanie dwudziestu trzech standardowych biegów schodowych. Dzięki zasilaniu elektrycznemu transporterem VIMEC T09 ROBY można sterować bez wysiłku. Może go zatem obsłużyć praktycznie każdy, niezależnie od siły fizycznej. Stan naładowania pokazany jest na wyświetlaczu, tak więc operator może je w każdej chwili skontrolować, aby nie dopuścić do rozładowania się baterii. Spośród urządzeń takich jak schodołazy używane gąsienicowe model VIMEC T09 ROBY wyróżnia się wieloma udogodnieniami dla użytkownika, między innymi posiada on wskaźnik nachylenia schodów.

Jeśli chodzi o zaawansowane technologicznie schodołazy używane gąsienicowe, ten model posiada udźwig do 130 kg, licząc wózek wraz z pasażerem. Przenoszenie oraz magazynowanie transportera schodowego jest ułatwione, ponieważ istnieje możliwość rozłożenia go na części. Wówczas zmieści się on zarówno do bagażnika samochodowego, jak i zajmie mniej miejsca, gdy aktualnie nie będzie w użytku. Dla zapewnienia optymalnej ochrony oraz wydłużenia okresu użytkowania, schodołazy nowe gąsienicowe VIMEC T09 ROBY wyposażone są w gąsienice z odpornej na ścieranie gumy. Użytkowanie sprzętu jest bezpieczne, ponieważ guma gwarantuje przyczepność do podłoża, która niweluje ryzyko ześlizgnięcia się ze stopnia.

Zastosowanie

Model VIMEC T09 ROBY można użytkować na schodach oraz spocznikach schodowych o szerokości minimum 970 mm i maksymalnym nachyleniu 35 stopni.

Dane techniczne

Udźwig: 130 kg, 1 osoba wraz z wózkiem
Zasilanie: 24 V przy pomocy 2 akumulatorów żelowych. Ładowarka elektroniczna wbudowana zasilana z sieci 230V. Wskaźnik stanu naładowania
Gąsienice: wykonane z gumy odpornej na ścieranie o wysokim współczynniku tarcia, zapewniające przyczepność i nie pozostawiające śladów
na powierzchni
Kąt nachylenia: 35° maks.; wskaźnik nachylenia schodów jest wbudowany w pochwyt
Waga: 47 kg
Szerokość (głębokość) minimalna spocznika schodowego:

970 mm z wózkiem z podnóżkiem i osobą niepełnosprawną na transporterze

Minimalna szerokość schodów:

970 mm z wózkiem z podnóżkiem i osobą niepełnosprawną na transporterze

 
Dodatkowe informacje  
Oferowany przez nas transporter schodowy posiada certyfikat CE
(niezbędny do odbioru budowlanego – sanepidu), instrukcję obsługi w języku polskim i gwarancję.


dofinansowanie
O dofinansowanie do likwidacji barier można ubiegać się w lokalnych placówkach PCPR, MOPS lub MOPR.
Można uzyskać nawet do 95% wartości transportera schodowego.
Wymagane
dokumenty
dofinansowanie
do 95%

masz pytania?
skontaktuj się z nami
Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy
i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.